Biała Szkoła - Zieleniec 2018
Wyjazd przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół Ekologicznych już po raz trzeci. Nauka i doskonalenie jazdy na nartach/ snowboardzie (po zebraniu grupy) połączone są z nauką, tak by uczniowie po powrocie nie mięli zaległości w lekcjach.
Tremin wyjazdu: 12-16. 03. 2018 r.
Miejsce: Zieleniec (w.dolnośląskie), zakwaterowanie tuż przy wyciągu w pensjonacie "Pod Orlicą"
Cena: 890 zł zawiera: 4 noclegi, transport, ubezpieczenie, 3 dniowy karnet, 3 posiłki dziennie, opiekę i szkolenie instruktorów
Dla osób rozpoczynających przygodę z nartami/snowboardem istnieje możliwość wypożyczenia sprzęty na miejscu.
Potwierdzeniem uczestnictwa w wyjaździe jest wpłata 250 zł zaliczki w terminie do 15.10. br. (w sekretariacie małej szkoły).
Kontakt i zapisy u nauczycieli osobiście lub na podany adres e-mailowy: