Ostatnie dni obecności zimy na terenie naszej szkoły godnie „uczcili” uczniowie ósmych klas budując ogromnego zimowego ludka:)

- i to wszystko  podczas przerwy obiadowej. Ile w tym było radości!!!

IMG_20190204_134048
Nowy obraz
fot1_1

Bohaterem tygodnia w klasie 1 a była Wiktoria. Sałatka owocowa przygotowana według przepisu rodziców Wiktorii wszystkim bardzo smakowała.

11 stycznia, uczniowie klasy 1 a wybrali się do energetyki ENEA w Zielonej Górze. Po obejrzeniu prezentacji na temat bohatera tygodnia-Adasia i jego rodziny, zjedzeniu smakołyków pierwszoklasiści mieli spotkanie z Krzysiem Elektrykiem, który opowiadał, że " nie taki prąd straszny". Na zakończenie wizyty w ENEA każdy uczeń otrzymał książeczkę, breloczek, mazak i długopis. Dziękujemy!

I miejsce w Zielonej Górze w plebiscycie "Gazety Lubuskiej"  Szkoła na Medal 2018 dla Zespołu Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej w Zielonej Górze.