10.04 2017 r. uczniowie klasy II e uczestniczyli w zajęciach warsztatowych organizowanych przez Fabrykę Pasji. Głównym celem warsztatów było rozbudzenie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzenie wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych. Uczniowie zapoznali się z wieloma urządzeniami stosowanymi przez stolarza, ślusarza, zobaczyli jak działa drukarka 3D. Każdy uczeń otrzymał drewniane ozdoby wielkanocne, które po oszlifowaniu zostały pomalowane i ozdobione według własnego pomysłu. Po skończonej pracy dzieci zostały zaproszone na wyjątkową sesję zdjęciową. Na koniec warsztatów każdy uczestnik otrzymał swoje zdjęcie w zabawnej odsłonie oraz gwizdek wydrukowany przez drukarkę 3D. Była to bardzo ciekawa wycieczka, która rozbudziła w dzieciach pasję do majsterkowania.

Autor tekstu: Agnieszka Barczak