Uczniowie Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 22 rokrocznie osiągają najwyższe lokaty w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubuskie Kuratorium Oświaty. W bieżącym roku szkolnym w konkursach przedmiotowych, na szczeblu wojewódzkim, możemy się poszczycić sukcesami uczniów:

Kajetan Humphries (laureat konkursu języka angielskiego)

Szczepan Macholak (laureat konkursu historycznego oraz finalista konkursu przyrodniczego)

Jakub Krzyszczyk (finalista konkursu historycznego oraz finalista konkursu przyrodniczego)

Marcelina Strehl (finalistka konkursu języka polskiego oraz finalistka konkursu matematycznego)

Piotr Szumański (finalista konkursu matematycznego)

Karol Brzóska (finalista konkursu przyrodniczego)

Kacper Drzewiecki (finalista konkursu przyrodniczego)

Magdalena Jankowska (finalistka konkursu historycznego)

Opiekunami uczniów są panie: Iwona Buczacka (przyroda), Anna Gadomska (matematyka), Anna Grabska (historia), Anna Michalska (matematyka) i Joanna Szpak (język polski).

Wszystkim wyróżnionym i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!!!