Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza szkoła może pochwalić się super osiągnięciami naszych wspaniałych uczniów. Zakończyły się bowiem etapy rejonowe konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Do etapów wojewódzkich awansowali:Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza szkoła może pochwalić się super osiągnięciami naszych wspaniałych uczniów. Zakończyły się bowiem etapy rejonowe konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Do etapów wojewódzkich awansowali:
- z języka niemieckiego - Julia Sarlińska - 7B (p. A. Sienkiewicz)
- z języka angielskiego - Kajetan Humphries - 7B
- z języka polskiego - Martyna Bobowska - 7B (p. E. Błaszczyk), Szczepan Macholak -7A i Marcelina Strehl -7A (p. J. Szpak)
- z matematyki - Franciszek Kalembkiewicz - 7D (p. A. Gadomska)
Już dzisiaj trzymamy za nich kciuki, albowiem etapy wojewódzkie odbywać się będą w maju. /SI/