Aż dwudziestu uczniów Zespołu Szkół Ekologicznych zostało nagrodzonych w ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” w dwóch kategoriach konkursu plastycznego  „Ja za 20 lat”  i  „ Mój sposób na nudę”: Maja Danlowska, Martyna Warszawa, Agata Ksepko, Nadia Koropczuk, Jagoda Krzesińska, Klara Łuczak, Adrian Kaczmarek, Pola Grondys, Maja Łapka, Ada Hawrot, Natalia Sadza, Alicja Dubicka, Jan Aquirre, Oliwia Mamczys, Piotr Górski, Pola Bowycz, Michalina Bloda, Anna Fuks, Joanna Kozica, Karolina Sąsiadek. Impreza z poczęstunkiem i występami iluzjonisty odbyła się 17 października 2019r. w CKZiU „Ekonomik”.
Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych i Fundację „Trzeźwy Umysł” oraz przez Departament Edukacji i Spraw Społecznych w Zielonej Górze. Celem było wspieranie pozytywnych wyborów życiowych. Szkolnymi koordynatorami tego konkursu były  p. Małgorzata Szmytkiewicz i p. Magdalena Bobrek – Worchacz.
Prace konkursowe zostały wykonane pod kierownictwem nauczycielki plastyki, p. Jolanty Bryńskiej.
Serdecznie gratulujemy!

front1
SAVE_20191019_110852
SAVE_20191019_110910
SAVE_20191020_202240