Kochani Uczniowie!

Zachęcamy Was do upamiętnienia osoby i dokonań św. Jana Pawła II, wielkiego Papieża i Polaka.

Możecie wybrać jeden z naszych pomysłów lub wykazać się własną inwencją!

Proponujemy, żebyście:
1. Wykonali kartkę lub plakat z ważnym dla Was cytatem św. Jana Pawła II.
2. Namalowali portret Papieża (technika dowolna).
3. Nagrali rozmowę z dowolną osobą (np. z rodzicem lub babcią/dziadkiem)  nt. wspomnień związanych z Janem Pawłem II lub sami podzielili się swoją refleksją o nauczaniu i życiu Papieża.
4. Napisali wiersz/utwór muzyczny dedykowany św. Janowi Pawłowi II lub inspirowany Jego nauczaniem.

Na Wasze prace przesłane e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zdjęcia, nagrania, pliki tekstowe itp.) czekamy do 16 maja.

W dniu 100. urodzin Papieża opublikujemy je na stronie i profilu FB naszej szkoły.

J. Szymczak & K. Malicka

sw-jan-pawel-ii-baner-nr-306_8657_1024x768