„Klaudia Najbor - uczennica Zespołu Szkół Ekologicznych z Zielonej Góry liczy na Państwa wsparcie. Licealistka potrzebuje elektrycznego wózka, który pozwoli jej być bardziej niezależną od pomocy innych i realizować życiowe pasje.” – takim apelem rozpoczęła się pół roku temu szeroko zakrojona akcja pomocy dla tej sympatycznej osoby. Dzisiaj możemy cieszyć się jej pozytywnym efektem, albowiem Klaudia ma już nowy wózek elektryczny. Udało się to osiągnąć dzięki zaangażowaniu bardzo wielu osób, które organizowało liczne inicjatywy m.in. koncerty i mecze charytatywne, aukcje, zbiórki w szkole i na terenie miasta itp.
A skoro cel został osiągnięty, przyszedł czas na podsumowania i wspólne świętowanie sukcesu! Jutro Klaudia – już absolwentka naszego Liceum, spotka się z całą bracią Ekologa. Zapraszamy do sali konferencyjnej!


O udanej efektach tej naszej wspólnej akcji mówiono również w mediach:

https://www.rzg.pl/75564/uzbierali-na-wozek-dla-klaudii/

A tak to się zaczęło
https://www.youtube.com/watch?v=jW9V4Mlvv5U

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i gratulujemy sobie tego wspólnego sukcesu. Zdaliśmy wspaniały egzamin z empatii!!

front_1
zbiorka-wozek_1