9 listopada 2019r. na lekcji wychowania fizycznego, uczniowie klasy 1 A miały niezwykle interesujące zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia przeprowadziła p. Katarzyna Lulczyk, mama uczennicy klasy 1 A. Najpierw udzieliła dzieciom niezbędnych informacji, dotyczących  przeprowadzenia całej procedury postępowania w razie utraty przytomności przez poszkodowanego  wraz z pokazem sztucznego oddychania. Potem każdy, po kolei, z powodzeniem  demonstrował nabytą wiedzę i umiejętności na fantomie. Natomiast na swoich koleżankach i kolegach,  uczyły się jak opatrywać rany w przypadku skaleczenia.  Jeszcze trzeba było utrwalić sobie alarmowe numery telefoniczne i zapamiętać, jak pomóc osobie porażonej prądem. Zajęcia były bardzo profesjonalne, zarówno ze strony Pani Katarzyny L. jak i dzieci. Pani Kasiu - baaardzo dziękujemy!

I.Buczacka

front
20191108_143314
20191108_144022
2011
foto1
foto2
foto3a
foto4
foto5
foto7