Po baardzo długim czasie korytarze naszej szkoły znowu wypełnił gwar:) Ten wyczekiwany pierwszy dzień nauki był w tym roku trochę inny, bo wymaga tego obecna sytuacja. Maseczki, przyłbice, dezynfekcja - to od dzisiejszego dnia są nieodzowne elementy szkolnej rzeczywistości. Mimo wszystko, bardzo cieszymy się, że każdy kąt szkoły ożył dzięki uczniom, ich uśmiechom, żartom, rozmowom. Szczególną opieką i uwagą otoczyliśmy uczniów, którzy zaczęli edukację w naszej szkole. Mamy nadzieję, że to będzie bardzo ciekawy czas wśród naszej społeczności.

Życzymy Wam wszystkim, Drodzy uczniowie, aby ten długo wyczekiwany powrót do szkoły był czasem owocnej nauki, wspaniałych sukcesów oraz niezapomnianych wrażeń:)