Sukces naszych uczniów w XIX edycji Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki, który organizuje Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki SNaFi we współpracy z Wydziałem Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Zielonogórskiego, pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim.

Od 19 lat nasza szkoła bierze udział w tych konkursach i co roku nasi uczniowie odnoszą sukcesy. W tym roku,pomimo bardzo trudnej sytuacji, znowu możemy cieszyć się sukcesami naszych uczniów, którzy bez trudności przeszli przez dwa etapy i zakwalifikowali się do finału!!!!! I to aż dwa zespoły:

grupa nr 1- Oliwia Mamczys 8A, Zuzanna Szymaniec 8C, Antoni Urabaniak 8A;

grupa nr 2: Jagoda Romejko 8C, Anna Karłyk 8C Jagna Latos 8C.

Teraz trzymamy kciuki za kolejne sukcesy w FINALE

Nad naszymi młodymi fizykami czuwa p. Elwira Sawicka

zdj1
zdj3
zdj4
zdj5
zdj6