Mimo tej innej sytuacji, która zmieniła trochę naszą rzeczywistość, my dzielnie zachęcamy Was do różnorodnej aktywności. Jedną z nich był udział w konkursie "Zostań Eko-Bohaterem- segreguj śmieci - to dziś w modzie - w końcu czas pomóc przyrodzie!" Do konkursu przystąpili uczniowie szkoły podstawowe jak i liceum, a ich zadaniem było nakręcenie filmu lub wykonanie zdjęcia, które zwracałoby uwagę na poprawną segregację śmieci. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach:

W kategorii zdjęcie :

Alicja Opulska klasa 8B

Jan Walkowiak klasa 4A

W kategorii film:

Liwia Leśniak klas 7C    https://ekedu-my.sharepoint.com/:v:/g/  

Hubert Szcześniak klasa 4A  https://ekedu-my.sharepoint.com/:v:/

Wyniki konkursu II Liceum Ogólnokształcące

Inez Osos klasa 1PD

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2020/21.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Organizatorkami konkursu były: p.Elwira Sawicka i p.Grażyna Brzóska

SI

Alicja Opulska 7b
Alicja Opulska 7b
Inez Osos 1PD
Inez Osos 1PD
Jan Walkowiak 4a
Jan Walkowiak 4a