Zakończyły się już wszystkie etapy XIX edycji Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki “Rok 2020 rokiem fizyki”, który od wielu lat przyciąga rzesze młodych pasjonatów, w tym z naszej szkoły. Do konkursu przystąpiło 22 uczniów, a tytuł Laurata uzyskało 6 uczniów, a Finalisty - 4 uczniów.

Z wielką dumą informujemy, że tytuł Laureatki tego konkursu otrzymała Zuzanna Szymaniec z kl.8b, natomiast Finalistką została Oliwia Mamczys z kl. 8a. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Od dłuższego czasu konkurs ten odbywa się pod patronatem Lubuski ego Kuratora Oświaty w Gorzowie Wlkp., z tego powodu na mocy Rozporządzenia MEN z dnia 21 sierpnia 2019 r. w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego[...] Finaliści i Laureaci otrzymują 2 punkty w naborze do szkół średnich. Niech to będzie kolejną zachętą dla wszystkich niezdecydowanych do wzięcia udziału w następnym roku.

Uczennice przygotowywały się pod bacznym okiem p.Elwiry Sawickiej.

GRATULUJEMY!

zdj5
zdj1
zdj4